Калашнікова В.В. Директор Закладу дошкільної освіти №11„ Берізка ”
На посаді директора ЗДО з 2001 року.
Освіта - вища педагогічна.
Нагороджена: грамотою президента України , Грамотою Міністерства Освіти України , грамотою Головного управління освіти та науки Донецької області, грамотами міської ради та відділу Освіти м.Новогродівка
В закладі працює - 4групи : раннього віку, оздоровча група, дві профільні групи - гуманітарного напрямку та інформативно - комп’ютерного розвитку
Гурток англійської мови. Гурток ознайомлення з комп’ютером.Гурток вокального співу.
Педагогічний колектив активний учасник обласних заходів – грамота Управління освіти м.Донецьк 2012р.
Перше місце обласного огляду з охорони праці -2003р.
Друге місце обласного огляду з охорони праці - 2005р.
Перше місце в місцевому конкурсі „ Розумниці та розумники ” -
2002р.,учасники обласного конкурсу „ Розумниці та розумники ”
Перше місце в обласному конкурсі з охорони життєдіяльності -2003р.
Постійні учасники та призери конкурсу „ Новогродівські таланти ”
з 2002року.
Перше місце у конкурсі „ Природа потрібна нам - ми потрібні природі.”
Грамота головного управління освіти та науки Донецької області Управління ДАЇ УМВС України в Донецькій області за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-рейду „ Увага!. Діти на дорозі!”
ЯКІСТЬ ОСВІТИ
Ключові показники якості дошкільної освіти
Із січня МОН рекомендує використовувати оновлені критерії та показники, за якими визначатимуть якість дошкільної освіти. Ми їх ретельно проаналізували й ділимося з вами своїми нотатками
Доступність освітніх послуг
Доступність: наявність закладів дошкільної освіти й місць у них; відсутність тривалого очікування в електронній черзі; відкритість і взаємоповага під час взаємодії із сім’ями вихованців.
Участь, соціальна згуртованість і культурне розмаїття: активна діяльність педагогічного колективу й адміністрації, яка враховує соціальний, культурний та релігійний статус сімей, мову спілкування, особливі освітні потреби дітей тощо.
Кваліфіковані та вмотивовані педагогічні кадри
Безперервний професійний розвиток: навчання педагогів за допомогою командного аналізу, наставництва, педагогічних тренінгів тощо; наявність додаткових освітніх програм для педагогів, які дають змогу здійснювати індивідуальний підхід в освіті, ліпше реагувати на особливі потреби дітей та їхніх сімей.
Сприятливі умови праці: кількість педагогів, що працюють із групою дітей; наповнюваність груп; професійне керівництво; планування освітнього процесу; робота в команді; співпраця з батьками.
Організація освітнього процесу
Цілісний розвиток дитини: зміст освітньої програми дає дітям змогу розкрити свій потенціал; організація ефективної взаємодії між дітьми й дорослими; врахування особистих інтересів кожної дитини; змога дитини робити самостійний вибір; безпечне ігрове середовище; провідна роль гри в організації освітнього процесу.
Співпраця: організація взаємодії педагогів із дітьми, колегами й батьками вихованців; врахування в освітньому процесі особистих інтересів дитини, її досвіду, сімейних і культурних особливостей.
Моніторинг та оцінка
Актуальна інформація: ухвалення управлінських рішень на підставі актуальної інформації; моніторинг якості освіти — не спеціальна діяльність, а безперервний процес за участі всіх учасників освітнього процесу.
Максимальне врахування інтересів дитини: рівень розвитку дітей перевіряють за допомогою спостереження, фіксують у портфоліо; не порівнюють дітей одне з одним; документують лише зміни в особистісному розвитку дітей. Управління та фінансування
Партнерство й інтеграція послуг: усі учасники освітнього процесу розуміють свої права й обов’язки; співпраця як на місцевому, так і на національному рівнях між різними організаціями та службами, що працюють із сім’ями й дітьми.
Забезпечення права на дошкільну освіту: посилення розуміння важливості дошкільної освіти; відкритість і загальна доступність дошкільної освіти для всіх дітей.